До уваги студентів економічних спеціальностей!

1 грудня 2016 року  відділ сприяння працевлаштуванню спільно з кафедрою фінансів суб’єктів господарювання  факультету управління фінансами та бізнесу організовують:

Науково – практичний семінар « Гармонізація інтересів роботодавців і ВНЗ як напрям забезпечення компетентного підходу у підготовці сучасних фахівців».

Теми для обговорення:

• Яких спеціалістів очікують роботодавці. Що випускники вищих навчальних закладів повинні вміти, і якими якостями вони мають бути наділені;
  • Даватимуть чимало корисних порад з власного досвіду, що робити сьогодні, аби бути успішним вже завтра, правила успішної комунікації з роботодавцем, як зробити успішну кар’єру;
  • Відбудуться презентації компаній учасників та подаватиметься інформація про вакантні посади та програми стажування для студентів.

Спікери :

Соломія  Бойко (спеціаліст відділу з підбору персоналу)  Кредобанк;

Олександре Шира (провідний спеціаліст з підбору та адаптації персоналу) Кредобанк;

Наталя Франц (провідний фахівець з навчання) ПАТ «Концерн Хлібпром»;

Вероніка Іванющенко (фахівець управління  комунікацій) ПАТ «Концерн Хлібпром».

Коли ? 1 грудня 2016 року. Початок о 10.00

Де ?  Факультет управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка (вул. Медової Печери 53) 105 аудиторія.

Організатори:

Відділ сприяння працевлаштуванню ( Сновидович І.Г.)

Кафедра фінансів суб’єктів господарювання  факультету управління фінансами та бізнесу (Мищишин І.Р.)

Запрошуємо усіх бажаючих!

Обов’язково беріть своє резюме!