Шановні студенти!

Хочу звернути вашу увагу на цікаву можливість – програму розвитку лідерства “Навчай для України”.

Це можливість мати повноцінну оплачувану роботу, де ви зможете не тільки розвивати себе як професіонала, але і формувати майбутнє своєї країни та змінювати життя учнів і цілих громад на краще.

«Навчай для України» співпрацює з Міністерством освіти, локальними спільнотами та є партнером міжнародної мережі Tech For All, яка об’єднує понад 45 країн у спільному прагненні забезпечити рівний доступ до якісної освіти.

Вже більше 65 000 учасників долучились до аналогічних програм у різних країнах і отримали унікальний досвід особистісного та професійного розвитку. Близько 70% випускників продовжують працювати у сфері освіти у різних ролях – очолюють школи та неурядові організації, долучаютьcя до реформ на рівні міністерств чи бізнес-ініціатив.

Розумію, що в цьому році ви завершите навчання в університеті, і перед багатьма з вас постане питання що робити далі, ким працювати, де себе розвивати.
Зараз якраз відкрито подачу на участь у програмі. Тож, якщо ви зацікавились, пишіть на електронну адресу mariia@teachforukraine.org, та подавайте заявку за лінком:

Заявка на участь

Формуй майбутнє своєї країни