Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом організовує для студентів, випускників, викладачів “Майстерню кар’єри”, що включає серію онлайн – тренінгів “Design your future”, під час яких Ви матимете змогу прослухати практичні тренінги з різних напрямків та отримати сертифікат по завершенню🤩

Для цього потрібно прослухати тренінги та скласти фінальний тест).

Всі тренінги будуть в записі та доступні на сторінці Відділу у Facebook: https://www.facebook.com/CareerOfficeLNU/
⚡️Щоб стати учасником “Майстерні кар’єри”, реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/vm9akabcQDZyqJUr7
Слідкуйте за оновленнями у наших соціальних мережах, а також на Facebook події: https://www.facebook.com/events/3410927732539668?active_tab=about
З нетерпінням чекаємо на інформативні зустрічі онлайн!

📌Зберігайте програму серії тренінгів, щоб не пропустити жодного!

Нумо знайомитися із компаніями-партнерами, тренінги від яких ви зможете почути уже незабаром в рамках “Майстерні кар’єри”💥

💼 Zone3000 – міжнародна ІТ, компанія, що надає комплексні технологічні рішення у сфері доменної реєстрації, хостингу, приватної пошти, SSL-сертифікатів та інших вебсервісів. Компанія працює вже 25 років на українському ІТ-ринку. За цей час обʼєднала понад 2300 професіоналів і наразі входить до ТОП-10 ІТ-компаній України.

🌐 «Делойт» – найбільша у світі компанія з надання професійних послуг за сукупним доходом. Компанія була заснована більш ніж 175 років тому в Лондоні Вільямом Делойтом як маленька бухгалтерська фірма. «Делойт» має свої офіси у 150 країнах, у яких працюють понад 415 тис. працівників, і надає послуги в таких напрямах: Audit & Assurance, Risk Advisory, Financial Advisory Services, Consulting, Tax & Legal.

🤝Boosta – міжнародна IT-компанія, що створює digital-бізнеси. У портфоліо компанії багато успішних IT-продуктів, проєкти з performance-маркетингу, а також власний інвестиційний фонд Burner.

🙌Yalantis – українська компанія з розробки програмного забезпечення та ІТ-консалтингу з 15-річним досвідом та майже 500 експертами.

👏Renesas Electronics – це провідний постачальник для провідних світових виробників електроніки, на яку Ви покладаєтесь щодня.

👋EY в Україні– глобальна багатопрофільна організація, що надає професійні послуги в галузях аудиту, консалтингу, права, стратегії, оподаткування та угод. Входить до четвірки найбільших у світі аудиторських і консалтингових компаній.

Обіцяємо, тренінги будуть цікавезними!