Що це таке:
Це  захід у рамках проекту «Асоціація випускників ВНЗ Німеччини та України», який організовує ЛНУ Івана Франка та Вюрцбурзький університет Юліуса Максиміліана.

Що буде:
Цікава та інформативна дискусія про кар’єрні можливості для студентів-випускників і стипендіатів німецьких та українських вузів, презентації про start-up проекти, їх сприяння та реалізацію у Вюрцбурзькому університеті та наших ВНЗ, про стипендійні програми ДААД для випускників, майбутніх випускників, молодих науковців різних напрямків, кар’єрні програми центру працевлаштування ЛНУ, проекти та семінари з підвищення кваліфікації, співпрацю з німецьким економічним сектором.

Хто буде:
Доповідачі Вюрцбурзького університету і ЛНУ, ДААД-лекторка у м. Львові, представники та працівники німецько-українських компаній, випускники, стипендіати.

Хто подається:
Випускники, які навчались чи були у Німеччині по стипендійних програмах. Спеціальність: будь-яка, не лише філологи 😉
Студенти-магістри та бакалаври останніх курсів, які були чи навчалися у Німеччині.
Викладачі та молоді науковці.
Представники німецьких та німецько-українських фірм, що бажають представити свою діяльність, поділитися досвідом, знайти потенційних працівників, налагодити контакти з університетами.
Поширюйте, пропонуйте іншим, запрошуйте.

Що потрібно для участі:
Заповнити реєстраційну форму українською (https://goo.gl/nCyFJv) або англійською (https://go.uniwue.de/registrationlvivcareer) мовами. Адже ми знову хочемо усе зробити класно.

Програма заходу: