Ви –  компанія, яка пропонує хорошу програму стажування чи практики та маєте бажання ділитися своїм досвідом і прагнете залучити талановиту молодь до своєї команди?

Або ж Ви – студент і впродовж навчання не раз цікавилися питанням: де саме пройти практику чи хотіли постажуватися, щоб набратися досвіду та практичних навичок?
Тоді нова рубрика Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом #ПоПрактикуємо? саме для вас.

У рубриці ми будемо висвітлювати і обговорювати питання, що пов'язані з практикою, стажуванням, а також коментарі молодих фахівців, які нещодавно працевлаштувалися. Вони ділитимуться своїми рекомендаціями та досвідом щодо ефективного працевлаштування. Розкажуть про умови праці, вимоги роботодавців – як на практиці застосовувати свої знання, які компетенції їм довелося освоювати, щоб якісно справлятися із своїми обов'язками, та поділяться секретами свого успішного робочого дня.

Рубрика #ПоПрактикуємо? стартує вже з лютого і триватиме впродовж 2021 року.

Форма проведення – онлайн-презентації від компаній, обговорення та інтерв’ю з молодими фахівцями, які нещодавно працевлаштувалися, а також з
менторами і наставниками, які допомагають їм професійно розвиватися та адаптовуватися до робочого процесу.

Презентації будуть проводитися в онлайн – форматі із прямою трансляцією на facebook – сторінку відділу та Instagram 1 раз на місяць.

Також шукайте інформацію про рубрику у соцмережах і відслідковуйте анонси за хештегом: #ПоПрактикуємо?

Більше інформації про рубрику на сайті відділу: http://work.lnu.edu.ua/project/

Facebook: https://www.facebook.com/CareerOfficeLNU
Instagram: https://www.instagram.com/work.lnu/?hl=uk
Telegram: https://t.me/careeroffice

Координатор рубрики #ПоПрактикуємо?
Наталія Байда
тел. +380986466050
nataliabajda1@gmail.com