![](http://work.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/97802865_1154932558200614_3022534830278574080_o-300x143.jpg)
Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом розпочинає щорічне масштабне опитування роботодавців та партнерів Львівського Університету.
Головною метою опитування є визначення основних тенденцій розвитку ринку праці сьогодні, вивчення якості наданої освіти випускникам та прогнозовані потреби у фахівцях. Якими компетенціями і навиками має володіти молодий фахівець, а також можливості ефективної співпраці і комунікації з Університетом.
Запрошуємо представників компаній та партнерів Університету долучитися до опитування, та виділити кільки хвилин Вашого часу і відповісти на запитання анкети.
Перехід до анкети за посиланням:
Заздалегідь вдячні за Вашу відповідь та співпрацю!
Бажаємо Вам успіхів та здоров’я!