Львівський національний університет імені Івана Франка проводить чергове опитування роботодавців із метою моніторингу ринку праці в умовах воєнного стану, можливості подальшої співпраці з бізнесом та налагодження ефективної комунікації в умовах сьогодення.

Підсумки опитування допоможуть зрозуміти пріоритети покращення якості освіти, виявити взаємовигідні форми співпраці Університету з роботодавцями.

У перспективі це дозволить покращити практичну складову підготовки фахівців і формування компетентностей для потреб ринку праці.

Запрошуємо представників компаній-роботодавців долучитися до опитування та дати відповіді на запитання анкети, які будуть враховуватись виключно в узагальненому вигляді з аналітичною метою для освітніх та наукових потреб.

Перехід до анкети за посиланням:

Заздалегідь вдячні за Вашу відповідь та   співпрацю!
Ми гарантуємо конфіденційність!
Віримо у нашу перемогу!