В рамках проведення Форуму кар’єри у Львівському Університеті відбудеться панельна дискусія “Зміни і виклики для молоді на ринку праці”. У дискусії братимуть участь представники компаній-роботодавців, які зголосилися до участі у Форумі, викладачі, студенти та представники місцевих органів влади.

Перша тема панельної дискусії  – «Ринок праці у час пандемії. Можливості для молоді», до якої долучиться ректор ЛНУ ім. І. Франка – Володимир Мельник, директор львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк, Тетяна Ольшанецька – заступник директора  Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова, а також керівник служби навчання і розвитку персоналу ПАТ «Галичфарм» корпорації «Артеріум» Мар’яна Івашина та Ольга Дякун – студентський мер Львова. Панелісти обговорюватимуть зміни на сучасному ринку праці, зокрема, які можливості є у молоді щодо працевлаштування у різних сферах та напрямках.

Наступна панель – «Компетентності майбутнього. Роботодавці рекомендують» на основі професійних та практичних порад фахівців, а це – Ірина Максименко директор Львівського центру PWC, Дмитро Геник менеджер з навчання та розвитку АТ «Подільський цемент» (CRH Ukraine) та Олег Глушко – керівник відділу кадрів ІТ компанії DevCom. Учасники та слухачі дискусії дізнаються про важливі навички і компетентності, які, на думку роботодавців, є необхідними для молодих фахівців, щоб успішно реалізовувати себе. Представники молодіжних студентських організацій – HR менеджер AEGEE Соломія Коваль та Андрій Паславський – Проектний менеджер ENACTUS LNU долучаться до дискусії і поділяться своїми міркуваннями.

Остання панель – «Університет та роботодавець. Ефективна співпраця» покликана провести ефективний діалог між роботодавцями, викладачами та адміністрацією Університету з метою напрацювання механізмів комунікації та якісної взаємодії, а також поділитися вже напрацьованими досягненнями. Основні панелісти: Ольга Осередчук -ГЕР культура і мистецтво НАЗЯВО, Євген Сакало –  координатор університетської програми GlobalLogic в Україні, Марта Костарєва – HR Manager  Nestle Business Services Lviv, Роман Шувар – завідувач кафедри системного проектування,  а також Микола Спересенко – голова Профкому студентів ЛНУ ім. І. Франка та Ірина Сновидович – керівник відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом.

Загалом, Форум кар’єри відбуватиметься в онлайн-форматі.  Це масштабна щорічна подія, під час якої ми знайомимо студентів із успішними компаніями-роботодавцями, які діляться корисною інформацією, рекомендаціями, інформацією про вакансії і можливості кар’єрного розвитку та працевлаштування.

Трансляція панельної дискусії : https://www.facebook.com/franko.lviv.ua