Щоб учасники Форуму кар’єри отримали більше практичних знань та навиків під час участі у події організатори запрошують долучатися до цікавих воркшопів, які будуть проводити представники компаній-роботодавців.

Так, 17 квітня у суботу – другий день Форуму кар’єри відбудуться такі практичні воркшопи:

Воркшоп «Ефективна співбесіда» від компаній Roland Berger  та Nestlé BSL.

На цьому воркшопі вам відкриють майже усі секрети успішної співбесіди, дізнаєтесь, що саме хочуть почути від вас на співбесіді і до яких запитань слід готуватися, розкажуть про специфіку тестування у Roland Berger. Як виглядає процес відбору в компанію Nestlé BSL  та  які є етапи і вимоги. А також, які типові помилки допускають студенти чи молоді спеціалісти в процесі пошуку роботи.

Воркшоп «Ефективний нетворкінг» від компанії DataArt

Нетворкінг про обмін ідеями, про відкритість і кооперацію, тому непогано було б цю навичку розвинути кожному, незалежно від сфери роботи. А в сучасному світі без широкої мережі контактів не обійтись. Розробка програми онбордингу нових колег – один з важливих процесів в роботі HRM відділу, особливо в сучасних умовах. Саме тому, значна увага приділяється його актуальності та практичності. Під час воркшопу ми розкажемо вам особливості процесу онбордингу у технічних фахівців та колег HRM Department, проаналізуємо основні етапи, обґрунтуємо його практичну значущість.

Більше інформації про воркшопи та посилання за якими ви зможете доєднатися  знайдете тут

Долучайтеся, буде дууже практично!