15327747_1656693367690697_2016508350_n

7-9 грудня 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка (ауд. 301 Головного корпусу та ауд. 217 Економічного факультету) відбудеться студентський віртуальний бізнес-турнір із стратегічного управління “Лідер ринку – 2016”.
Економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Компанією інтелектуальних технологій (КІНТ) вперше організовує такий захід.
Програма турніру передбачає 3-денний командний інтенсив в режимі реального часу, що включає 15 раундів бізнес-гри. В конкурентну боротьбу за перемогу вступить 22 команди студентів економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка. Інновацією заходу стане використання української інтерактивної бізнес-симуляції VIAL+.
Співорганізаторами бізнес-турніру “Лідер ринку – 2016” є відділ сприяння працевлаштуванню, студентський відділ та філософський факультет ЛНУ ім. І. Франка.

Ідею турніру активно підтримали спонсорською допомогою та подарунками Виробнича компанія CRH Україна, Будівельна корпорація “Ріел”, Мережа торгових компаній Octo Via Group, ПАТ “Концерн Хлібпром”, Національний оператор з доставки питної води IDS Aqua Service, Розважальний центр Papashon Victoria Gardens, Магазин-студія інтелектуальних розваг “Гамбіт”, Театр імені Марії Заньковецької, Служба пошуку талановитих студентів StudLava.com.

Організатори та партнери переконані, що лише спільними зусиллями і з допомогою використання передових освітніх технологій можна суттєво підвищити якість підготовки випускників-економістів. Адже конкурентоспроможність економіста майбутнього вимірюється готовністю до ринкової реальності, здатністю до стратегічного мислення, гнучкістю та творчістю в ухваленні рішень, навиками роботи в команді, які й тренуються в процесі симуляційної гри.

Бізнес-турнір проводиться за підтримки Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації з урахуванням пріоритетів інноваційного розвитку освіти.
#LNUMarketLeader