5555

Відділ сприяння працевлаштуванню ЛНУ ім. Івана Франка спільно з економічним факультетом, зокрема заступником декана факультету Барилюк І.В. і доцентом кафедри менеджменту Кохан М.О. та старшим викладачем факультету управління бізнесом та фінансами Мищишин І.Р. провели три етапи навчальної програми ” Успіх можна спланувати”.

Семінар проводив Екгард Керайн – підприємець, досвідчений бізнес-консультант та тренер. Виконавчий директор та представник Фонду Горста Рогуша (Німеччина).

Метою семінару є пробудити в молодих людей бажання до самовизначення та показати їм, що потрібно вміти дивитись в майбутнє з великими перспективами успіху. Адже важливим фактором сталого підприємницького успіху є інтенсивність особистої мотивації у роботі в команді та в роботі над завданнями та труднощами.

Семінар-тренінг був насичений унікальними практичними прикладами із багаторічного досвіду роботи Екгарда Керайна на керівних посадах в різних сферах, розвитку власної справи, бізнес-консалтингу та коучингу.

Загалом семінар відвідало майже 300 учасників, які по закінченню отримали сертифікати учасників.

У січневий випуски журналу Компанії Горста Рогуша  “DIALOG” (Storch-Ciret Group), була опублікована інформація про успішне проведення семінару у Львові.