Форум кар’єри дуже близько!

Представляємо вам програму тренінгів, які будуть відбуватися в рамках “Форуму кар’єри” у форматі офлайн в головному корпусі Університету протягом трьох днів – з 9 по 11 квітня.

📌Зберігайте програму тренінгів, щоб не загубити.

У рамках заходу очікуємо на три тренінги від генеральних пертнерів, а саме:
🌟9 квітня о 15 год – тренінг від компанії KPMG “Типи інтерв’ю. Як успішно пройти співбесіду” (офлайн, 220 ауд., головний корпус Університету);
🌟10 квітня о 15 год – тренінг від компанії ПрАТ “Концерн Хлібпром” “Стресостійкість – основа продуктивного навчання й успішного працевлаштування” (офлайн, 220 ауд., головний корпус Університету);
🌟11 квітня о 15 год – тренінг від компанії Simply Contact “Ключові компетенції лідера майбутнього – що розвивати для успіху в сучасному світі” (офлайн, 220 ауд., головний корпус Університету).

🤝Не забудьте зареєструватися  за посиланням: https://forms.gle/L81RiLMUstgqZS9h9.

Вже 9 квітня, тобто менш ніж за тиждень зустрінемося!