08.06.2023 у рамках проєкту “Роботодавець зсередини” Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом відбулася екскурсія до головного офісу ОККО. Студенти Економічний факультет ЛНУ імені Івана Франка – офіційна сторінка , Факультет управління фінансами та бізнесу ЛНУ , Факультет прикладної математики та інформатики мали можливість дізнатися більше про роботу та стажування в компанії ОККО.
Впродовж зустрічі Ольга Безпалюк – HR business partner та Любов Шинкарьова – старший фахівець із розвитку бренду роботодавця розповідали студентам про корпоративну культуру, спільний благодійний проєкт “ОКО ЗА ОКО”,
“О!Кар’єра”, відкриті вакансії та вимоги до молодих спеціалістів.
До зустрічі приєдналися Софія Луць – керівник відділу маркетингу Fishka, яка дуже цікаво та мотивуюче розповіла про свій кар’єрний ріст та досягнення цілей, а також студенти більше дізналися особливості роботи при побудові програми лояльності Fishka та торкнулися теми резюме.
Марія Заньчак – фахівець з аналітики, яка працює 5 місяців в ОККО та є ще студенткою, поділилася своїм досвідом при проходженні співбесіди в компанію, які програми використовуються у її роботі, наголосила на знаннях Excel, додала, що компанія ОККО відкрита для студентів та надає можливості поєднувати навчання і роботу.
Дякуємо компанії ОККО за активну співпрацю та можливості для молоді!