3 листопада студенти Львівського університету відвідали Львівську міську раду та мали змогу познайомитися з Управлінням персоналом Львівської міської ради.

Молодь радо зустріла Богдану Яремчук, виконувачку обов’язків начальника управління персоналом Львівської міської ради. Пані Богдана поділилася зі студентами власним досвідом працевлаштування у ЛМР та підтримала їх у напрямку постійного розвитку та пошуку себе. Виконувачка обов’язків начальника управління персоналом також порадила молодим людям не втрачати можливостей та шукати нагоду, щоб отримати практичний досвід і нові знання.
Опісля, в рамках зустрічі, студентам презентували інформацію про унікальну можливість – програму стажування у Львівській міській раді “Перший кар’єрний крок”. Координаторка програми Наталія Томчук наголосила, що, долучившись до програми стажування, студенти мають змогу проявити свої лідерські якості, розкрити особистий потенціал та здобути неоціненний практичний досвід. На зустрічі також зазначили, що Львівська міська рада відкрита до комунікації й взаємодії із молоддю та пропонує непересічні можливості:
Пройти стажування в ЛМР;
Приєднатися до успішної та молодої команди Львівської міської ради;
Втілити свої ідеї, проявити лідерські якості в роботі з професіоналами;
Активно долучитися до розвитку рідного міста;
Отримати рекомендації та диплом після закінчення стажування.
Ірина Лучишин – рекрутер відділу підбору та оцінки персоналу Управління персоналом провела для студентів практичний тренінг щодо написання резюме, а також симуляцію співбесіди та інтерв’ю із рекрутером. До зустрічі також долучилася Наталія Рудкевич – головний спеціаліст відділу навчання, стажування та практики, психолог Львівської міської ради.
Загалом у візиті до Львівської міської ради взяли участь студенти факультету управління фінансами та бізнесом кафедри економіки та публічного управління. Завідувачка згаданої кафедри Галина Капленко наголосила на важливості й необхідності у проведенні таких практичних зустрічей, а також запросила представників Львівської міської ради до співпраці та взаємодії у напрямку напрацювань спільних проєктів, заходів і практичних зустрічей, які були б цікавими як для студентів, так і для викладачів.