Львівський національний університет імені Івана Франка розпочинає щорічне опитування роботодавців та партнерів із метою моніторингу потреб сучасного ринку праці, налагодження ефективної комунікації та налагодження шляхів подальшої ефективної співпраці з бізнесом.

Результати опитування дають можливість визначити рівень задоволеності компаніями-роботодавцями освітнім процесом, зрозуміти пріоритети покращення якості освіти, виявити взаємовигідні форми співпраці Університету з партнерами. Це дозволить покращити практичну складову підготовки фахівців, сприятиме удосконаленню освітніх програм фахової підготовки випускників та поліпшенню якості освітніх послуг і формуванню відповідних компетентностей для задоволення потреб сучасного ринку праці.

Запрошуємо роботодавців та партнерів Львівського університету долучитися до опитування та дати відповіді на запитання анкети. Ми гарантуємо конфіденційність, а результати опитування будуть враховані виключно в узагальненому вигляді з аналітичною метою для освітніх та наукових потреб.
Перехід до анкети за покликанням.

Заздалегідь дякуємо за Вашу активність та співпрацю!
Ваша думка для нас важлива!