Вже незабаром, з 19 по 23 лютого, на базі Львівського університету відбудеться інтенсивний курс «SMART HR».

Курс сприятиме залученню компетентних HR фахівців як основних стейкхолдерів і партнерів до перегляду і оновлення освітніх програм та кваліфікаційних вимог. А також на базі практичних інструментів та основних HR-процесів курс SMART HR допомагатиме сформувати у молоді розуміння ролі HR в компанії.
Саме тому цей курс розрахований для здобувачів освіти та викладачів спеціальності “Публічне управління та адміністрування” освітньо-професійної програми “Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структурах”, а також для викладачів і здобувачів освіти інших спеціальностей, які прагнуть отримати досвід у сфері HR.

💡Враховуючи позитивні відгуки учасників минулорічного інтенсивного курсу, цьогоріч формуємо максимально практичну та насичену програму події.
Основна тематика навчальної та практичної роботи інтенсивного курсу буде відбуватися у таких напрямках, що поєднує HR сфера:
Ринок праці
Бренд роботодавця
Корпоративна культура компанії
Законодавство у сфері HR та органах державної влади
Рекрутинг та підбір персоналу
Навчання та оцінювання персоналу
Мотивація персоналу
Ситуативне лідерство
Лідерство у часи криз та невизначеності

🧩Менторами та учасниками інтенсивного курсу будуть представники Львівського обласного центру зайнятості, PwC Lviv SDC, SoftServe, Львівської обласної військової адміністрації, Львівської міської ради, мережі аптек “Подорожник”, ОККО, Галичфарм (Arterium).

📍Формат проведення:
Офлайн навчання у приміщенні головного корпусу ЛНУ ім. І. Франка і факультету управління фінансами та бізнесом, а також  на локаціях співорганізаторів.
Перша частина денного заняття – це інформаційно-теоретичний матеріал. Друга частина заняття – робота над практичними кейсами та їхнє вирішення.

📌Тривалість курсу: 5 днів (11.00-13.00, 14.00-16.00).
Активні учасники курсу мають шанс отримати сертифікат (при відвідуваності більше 80% занять)😎