Представники відділу сприяння працевлаштуванню брали участь у заході«Співпраця бізнесу та освіти заради кар’єри молоді», що організовував Центр «Розвиток КСВ», Міністерство молоді та спорту України за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Мета заходу – створити платформу для комунікацій між освітою та бізнесом заради кар’єри молоді.

Під час дискусії Марина Саприкіна, керівник Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» презентувала результати Пакту заради молоді.

Відтак, вона зазначила: «58 компаній уже підписали пакт заради молоді, амбітна ціль пакту – 10 тисяч місць для стажування молоді та працевлаштування».

Під час дискусії компанії озвучили позитивну статистику реалізованих дієвих програм у своїх структурах.

Варто зазначити, що межах підписання Пакту, молодь мала можливість отримати перше місце праці, пройти практику та онлайн навчання. За попередній рік також ввели практичні компоненти та спеціальні курси, програму адаптації. Бізнес позитивно відзначив великий відсоток молоді у складі працівників.

Серед запропонованих ініціатив – навчання повинно бути не лише для студентів, але й для викладачів, а самі навчальні заклади повинні працювати на вимогу роботодавців, підтвердженням цього є компанії, які змінили навчальні плани на 25% на вимоги фірм. Найважливішим моментом у співпраці бізнесу та освіти є вкладення бізнесу у навчальні заклади із замовленням навчальних програм.

http://loda.gov.ua/news?id=30073