Вітаємо, студенте!

Якщо ти належиш до активної, ініціативної та креативної молоді, то  запрошуємо тебе ближче познайомитися із  Відділом кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом та  стати ВОЛОНТЕРОМ нашого проєкту Форум кар’єри!!!

Форум кар’єри 2024 відбуватиметься 9-11 квітня у Львівському університеті у змішаному форматі. У рамках події учасників чекає конкурс студентського резюме CV AWARDS, Ярмарок вакансій, презентації компаній – потенційних роботодавців, цікаві тренінги, розіграші подарунків.

ВІД ТЕБЕ – знайомство з відділом та активне інформування про нас та подію  Форум кар’єри у власних соцмережах та серед своїх одногрупників. А також безпосередня допомога в організації до та під час події.

ВІД НАС:
– Корисні знайомства та комунікація з представниками компаній

– Можливість прокачати навички командної роботи

– Отримати сертифікат волонтера Форуму кар’єри
– Нові навички та досвід
– Брендовані подарунки

Зацікавило?

Тоді заповнюй форму https://forms.gle/kfH1Eh79Tg54kwgh8  з інформацією про себе, щоб ми швидше з тобою познайомились!

Чекаємо в команді Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом

Щодо деталей та пропозицій пиши нам на пошту dep_work@lnu.edu.ua