Платформа STUDLAVA покликана допомогти у вирішенні проблеми  ефективної комунікації між студентами, випускниками та роботодавцями, над  якою ми працюємо вже тривалий час.

Співпраця студентів, викладачів та випускників спеціальності “Менеджмент” економічного факультету Львівського національного університету, відділу сприяння працевлаштуванню імені Івана Франка з ІТ-компанією Vertalab дала поштовх до створення он-лайн ресурсу працевлаштування студентів STUDLAVA.

На даному етапі на платформі studlava.com роботодавці можуть познайомити студентів з своєю компанією, опублікувати  вакансії, пропозиції стажування чи практики абсолютно безкоштовно.

Студенти та випускники можуть подати свої заявки на актуальні вакансії роботи чи стажування, отримати корисні поради щодо підготовки до майбутнього працевлаштування, оформлення резюме, проходження співбесіди.

STUDLAVA бачить свою місію у створенні простору можливостей для пошуку, реалізації та розвитку професійних студентських талантів на ринку праці.