17 жовтня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка стартувала вже традиційна осіння подія – День кар’єри ЄС. Метою проведення Дня кар’єри ЄС є поширення знань і розвиток навичок, необхідних студентам і молоді для того, щоб стати успішними в контексті європейської інтеграції України. Такий захід у Львівському університеті відбувається вже всьоме, цьогоріч – у змішаному форматі.
Цільовою аудиторією заходу є студенти та випускники, які перебувають у активному пошуку місця праці та представники компаній-роботодавців, громадських організацій, волонтерських проєктів, для яких це чудова нагода поділитися досвідом кар’єрного зростання фахівців, надати чимало корисних порад з власного досвіду та обрати серед активної студентської спільноти майбутніх працівників для своєї компанії.