У рамках Форуму кар’єри завершився конкурс студентського резюме CV Awards🥳

12 березня студенти мали нагоду прослухати корисний тренінг від Катерини Жученя, керівниці проєктного відділу Happy Monday, з порадами як успішно написати своє перше резюме📝

Згодом свої CV надсилали для участі у конкурсі. Упродовж визначеного часу компанії-учасниці Форуму кар’єри вибирали найкращі резюме, на свій розсуд. Основними рекомендаціями та побажаннями роботодавців до студентських резюме були чітке дотримання структури, використання клікабельних посилань з портфоліо, розрізнення структури мотиваційного листа і резюме.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ КОНКУРСУ СТАЛИ:

▪️ Компанія ОККО – Андрій Тесля;

▪️BERTA group – Гавц Каріна, Кубай Владислав;

▪️HR.Studio – Мар’ян Гуляк;

▪️BPONextdoor – Юлія Волощук;

▪️Банк Львів – Іванна Юрчишин, Владислав Кубай, Мар’ян Гуляк, Саша Прокопович;

▪️ PwC Lviv SDC – Ірина Громиш;

▪️Simply Contact, KPMG, Deloitte, Холдинг емоцій !FEST – Владислав Кубай.

За умовами конкурсу переможці мають змогу отримати брендовану продукцію компанії або запрошення на співбесіду. Переможці можуть отримати свої подарунки у Відділі кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом або очікувати зворотнього зв’язку від компаній!