15 травня у Львівському національному університеті імені Івана Франка за підтримки відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом та з ініціативи кафедри алгебри, топології та основ математики відбулася зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності «Середня освіта. Математика» з представниками громадської організації «Навчай для України». Захід відбувся в межах проєкту “Крок до кар’єри”, що активно функціонує в університеті з ініціативи відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом та має важливе значення для формування прикладних фахових компетентностей у здобувачів освіти.

Зазначимо, що Громадська організація «Навчай для України» входить до глобальної мережі організацій Teach For All, яка об’єднує партнерів у 61-й країні світу. Впродовж зустрічі Аліна Опрятова, координаторка з відбору учасників на Програму, коротко проінформувала про Програму, її мету та основні етапи реалізації. Особливий інтерес в учасників заходу викликали питання взаємодії вчителя та учня, про які розповіла учасниця програми Ірина Матвєєва на прикладі свого досвіду викладання. На завершення активні учасники отримали корпоративні подарунки.

Важливо вказати, що такі зустрічі з фахівцями-практиками відіграють ключову роль у підготовці кваліфікованих фахівців, оскільки вони не тільки поглиблюють знання студентів, але й сприяють розвитку професійних компетенцій. В результаті таких зустрічей роботодавці-стейкхолдери мають можливість запропонувати свої рекомендації щодо вдосконалення структури та складу навчальних курсів. Крім того, конструктивний діалог між студентами, викладачами та практиками вносить значний вклад у мотивацію студентства до навчання і сприяє їхньому успішному працевлаштуванню після закінчення навчального закладу.

Переглянути саму зустріч можна за посиланням.