Студентство, стартуємо стартапи!

Оголошуємо про початок великого проекту – “Молофактури”.

Зустрічайте 8 травня о 15 год презентацію проєкту в Актовій залі головно корпусу Університету.

Приходьте та дізнавайтеся про свої можливості!

Проєкт покликаний сприяти молодіжним інноваціям і підприємництву. Як саме?

Ціль – зібрати команди серед студентів та студенток львівських ЗПТО та ЗВО, скласти разом з командами бізнес-моделі із запуску мануфактур на базі їх навчального закладу та надати фінансову підтримку для відкриття власної справи.

Студенти та студентки, знаємо, що ви з нами!

Який план проєкту?

📌Крок 1. Заповнити форму реєстрації
📌Крок 2. Пройти навчання з менторами під керівництвом Центру підтримки підприємництва. Навчитись: перетворювати свою ідею в бізнес-стратегію, формувати фінансовий та маркетинговий плани, сформувати власну команду та презентувати власний проект для бізнес партнерів.

📌Крок 3. Взяти участь в Ідеатоні, на якому відбудеться прокачка підприємницьких навичок по власному проекту на базі попереднього навчання. За результатами презентації – пройти відбір серед журі – отримати фінансування сумою 7 000 доларів на розвиток власної справи.

📌Крок 4. Запустити свій бізнес на базі ЗПТО чи ЗВО!

Звучить дуже амбітно!

Реєстрація триває до 20 травня включно.

Презентацію проєкту у ЛНУ ім. І. Франка організовано за участі та підтримки економічного факультету та Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом.

Проєкт «Молофактури» втілюється в межах програми “Мріємо та діємо” , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX. Проект реалізовується Молодвіжцентром із мережі “Твори” в межах реалізації титулу «Львів — молодіжна столиця Європи’25».