02-05 листопада в Університеті відбувся Воркшоп “Інновації в університетській освіті та менеджменті” у рамках Проекту Співробітництва університетів України та Німеччини з трансферу технологій, що підтримується Німецькою службою академічних обмінів DAAD.

У рамках воркшопу виступили:

Андрій Гукалюк, канд. екон. наук, доцент, перший проректор ЛНУ ім. І. Франка “Зміни у вищій освіті України та  інновації у Львівському університеті”

Марія Зубрицька, канд. філол. наук, доцент, помічник ректора з міжнародної проєктної діяльності ЛНУ ім. І.  Франка “Розвиток міжнародної проєктної діяльності та співпраця з Вюрцбурзьким  університетом”

Тарас Кицмей, канд. екон. наук, співзасновник і член Наглядової ради  SoftServe,  Голова Наглядової ради ЛНУ ім. І. ФранкаТрансфер знань заради інновацій. Можливості співпраці для викладачів”

Галина Даців, керівник SoftServe ITAcademy Корпоративна ІТ-освіта: Формування компетенцій через посади і ролі”

Мона Себальд, фахівець департаменту менеджменту якості та організаційного розвитку Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана  “Система менеджменту якості освіти в Німеччині та у Вюрцбурзькому університеті”

Михайло Винницький, професор Центру сімейного бізнесу LvBS, керівник Секретаріату НАЗЯВО “Як твориться якісна

освіта в інноваційному університеті: трансфер зарубіжного досвіду і нові національні стандарти”. Тренінг

Франц Зойберт, викладач кафедри менеджменту бізнесу та  економічної інформатики Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана  “Оцінювання якості викладання курсу та компетентностей викладача у Вюрцбурзькому університеті”

Ольга Гринькевич, професор кафедри статистики ЛНУ ім. І. Франка
“Міждисциплінарність як чинник трансферу знань і лідерства у вищій освіті”

Ірина Сновидович, керівник відділу карєрного розвитку та співпраці з бізнесом ЛНУ ім. І. Франка “Можливості кар’єрного розвитку та співпраця з бізнесом у Львівському університеті”