#LNUCareerForum2017

“ЯК ЗНАЙТИ СВОЮ ПЕРШУ ХОРОШУ РОБОТУ”

Тренінг проводитиме Михайло Свистун Mike Svystun

Михайло Свистун – віце-президент з розвитку бізнесу у аутсорсинговій IT-компанії Vertalab, засновник майданчику для пошуку, обговорення та вибору варіантів перекладу чужизмів Словотвір, співзасновник платформи для працевлаштування студентів STUDLAVA.

Михайло має значний досвід роботи у сфері B2B-маркетингу та вже 10 років співпрацює з компаніями Північної Америки та Західної Європи. А працювати, між іншим, він почав ще в студентські роки!

Знайти першу хорошу роботу для студента на перший погляд видається непростим завданням. У рамках Форуму кар’єри у ЛНУ Михайло розповість:
• Як закласти добрий фундамент для майбутнього кар’єрного успіху під час навчання;
• За якими критеріями роботодавець оцінює студентів;
• Які ресурси стануть корисними під час пошуку вакансій.

Студенти, не зволікайте! Готуйте сани влітку!

Участь є безкоштовною за умови поширення допису та попередньої реєстрації :

Дата проведення: 29 березня 2017р.
Час проведення: початок о 15.00
Місце проведення: 306 ауд.(економічний факультет, пр. Свободи, 18)