#LNUCareerForum2017

“ЯКИЙ ДОСВІД ПОТРІБЕН СТУДЕНТАМ І ЯК ЙОГО ЗДОБУТИ”

Тренінг проводитиме Олеся Гавришко Olesia Havryshko

Олеся Гавришко – керівник та співзасновник платформи для працевлаштування студентів STUDLAVA, бізнес-аналітик IT-компанії Vertalab, студентка 5 курсу спеціальності «Менеджмент» ЛНУ ім. Івана Франка.

Останні 6 місяців Олеся досліджувала ринок праці Львова та аналізувала проблеми, які виникають у студентів у процесі працевлаштування. Розроблена платформа STUDLAVA сьогодні вирішує ці проблеми.

Розмови з HR-менеджерами львівських компаній дали змогу чітко зрозуміти, кого саме вони шукають та яким має бути успішний претендент.

• Чи готові компанії брати на роботу студентів без досвіду?
• Які вимоги ставлять до кандидатів?
• Де і як студентові найкраще шукати роботу?

Ти – студент і ще не маєш досвіду?! Приходь! Нам є про що поговорити!

Дата проведення: 29 березня 2017р.
Час проведення: початок о 16.30 (можливі зміни)
Місце проведення: 306 ауд.(економічний факультет, пр. Свободи, 18)

Участь у майстер-класі є безкоштовною для усіх бажаючих, за умови поширення допису та попередньої реєстрації :