Впродовж тижня з ініціативи Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом та за підтримки Центру якості освіти відбувся курс тренінгів від фахівців кар’єрного та бізнес-хабу «ВОНА».

ВОНА Хаб – це платформа, що  реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA Ukraine) за підтримки уряду Великої Британії та Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA) за імплементації БФ Батерфлай.

Курс складався із трьох тренінгів, до участі у яких долучилися викладачі та науково-педагогічні працівники Кафедри соціального забезпечення та управління персоналом Економічного факультету та Кафедри економіки та публічного управління Факультету управління фінансами та бізнесу  Львівського університету.

Зокрема, 13 травня відбувся тренінг на тему  «Український ринок праці та його особливості», що включає наступні блоки:

– Прогнози та реалії ринку праці. Дефіцит посад чи кадрів?

– Актуальні платформи з працевлаштування та їх особливості

– Профіль посад та конструктор професій. Як підготувати студентів для ефективного працевлаштування, керуючись описом вакансій.

– Кар’єрний супровід та професійна перекваліфікація. Можливості для безкоштовного професійного навчання.

– Функціональне чи хронологічне? – які резюме отримують відгуки.

– Чи варто застосовувати штучний інтелект для написання супровідного листа.

– Запитання на співбесідах, про що завжди запитують працедавці.

15 травня відбувся тренінг на тему «Домашнє насильство НЕ приватна справа» та охоплював такі теми:

– Розуміння домашнього насильства. Чому воно має місце? Наскільки воно поширене. Його вплив. Чому це проблема на робочому місці? Як домашнє насильство впливає на робоче життя.

– Попереджувальні ознаки: як визначити, хто може зазнавати насильства та хто може вчиняти насильство. Фактори ризику.

– Застосування конструктивних та ефективних дій: структура ПНП/SNCit:

– Ресурси підтримки постраждалих на рівні держави, громади, компанії.

Завершився курс 17 травня тренінгом на тему  «Гендерна рівність в професійній сфері», на якому було обговорення стереотипів, викликів, з якими стикаються жінки в професійній сфері, та шляхи подолання гендерної дискримінації. Учасники розглянули також важливість забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері праці та ознайомились із чинним законодавством у цьому напрямку.

Тренерами та спікерами курсу стали: Світлана Калініна – кар’єрна радниця національного Хабу “ВОНА”; Катерина Похилюк – координаторка кар’єрного бізнес Хабу “ВОНА” у м. Львові; Яна Сокіл –  PhD доц. старша кар’єрна радниця кар’єрного бізнес Хабу “ВОНА” у м. Львові.