Сьогодні вперше за тривалий час в приміщенні Open Space завирувало життя: стартував новий проєкт #За_кавою_про_кар`єру від Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку Львівського університету спільно з компаніями-роботодавцями. Студенти, які вже дуже сумували за офлайн-заходами, з радістю заповнили реєстраційну форму, відтак до участі зголосилося близько 50 представників економічних та фінансових спеціальностей.

Першим гостем рубрики стала міжнародна компанія PwC, що працює у сфері консалтингу та аудиту. Запрошеною спікеркою-представницею була Антоніна Курець, HR Senior Manager з багаторічним досвідом у рекрутингу, яка провела практичний воркшоп на тему успішного працевлаштування. Разом зі студентами вона наживо обговорила шляхи побудови кар’єри ще з університету, а також надала молоді рекомендації щодо співбесід, написання резюме, проходження випробувального терміну та інших питань, які цікавили слухачів. Всі присутні також мали змогу попередньо прикріпити своє резюме, почути експертну думку щодо його структури наповнення та взяти участь у симуляції співбесіди. Найактивніші учасники зустрічі отримали символічні подарунки від компанії PwC.

“За кавою про кар’єру” – це проєкт, який надає можливість компаніям наживо зустрітися зі студентами Університету в неформальній атмосфері, випити кави та поспілкуватися про можливості для молоді на старті їхньої кар’єри. Ініціатива передбачає дружню розмову представників фірм із групою студентів факультету, на якому відбувається навчання за спеціальностями, що відповідають вимогам компанії та галузі, у якій вона працює. В рамках щорічного опитування ідея Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом відгукнулася багатьом студентам, тож вже сьогодні проєкт успішно стартував.

Це мовби велике дружнє спілкування та співбесіда, де студенти зможуть розпитати про особливості роботи, вимоги до кандидатів, а також отримають відгуки на своє резюме, якщо принесуть його зі собою на зустріч. Спікер, який представлятиме компанію, дасть поради щодо вдосконалення CV, а власники найкращих матеріалів зможуть взяти участь у офіційній співбесіді з перспективою майбутнього працевлаштування у тій чи іншій фірмі. Як зазначає проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський, співпраця університету й бізнесу – це одна із підвалин успішного працевлаштування студентів та якісних освітніх програм, тож важливо, аби такі заходи, незважаючи на зовнішні обставини, стали доброю традицією на майбутнє.

За наступними подіями та кар’єрними можливостями слідкуйте на сторінках Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом у соцмережах. Незабаром на ютуб-каналі університету з’явиться запис першої зустрічі.