Нова зустріч в Open Space Львівського університету з компанію Nexia DK. Auditors & Consultants у рамках рубрики «За кавою про кар‘єру» від Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку Львівського університету.
Студенти, які зацікавилися офлайн зустріччю почули про можливості для старту та розвитку молодих спеціалістів в аудиті та дотичних напрямах.
Запрошеним спікером-представником компанії був Роман Білик, керуючий партнер компанії з багаторічним досвідом аудиту й не тільки.
Разом зі студентами обговорили наживо шляхи побудови кар’єри ще з університету, а також можливості професійного розвитку з теоретичної бази.
Нагадаємо, що такі зустрічі відділ кар‘єрного розвитку та співпраці з бізнесом організовує для студентів в офлайн форматі відповідно до зацікавленості студентів. Ми намагаємось їх організовувати регулярно та використовувати усі гарні нагоди для зустрічі та живого спілкування.