Завершився весняний курс тренінгів “Майстерня кар’єри. Design your future 2024”, що його організував Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом.  Проєкт тривав з лютого до травня 2024 року в онлайн-форматі.

Учасники, студенти та викладачі, мали можливість взяти участь у тренінгах різних напрямків: аудит, проєктний менеджмент, самопрезентація, комунікація, лідерство тощо. Зокрема, у курсі були передбачені такі тренінги:

– «Мистецтво фідбеків»

– «Ділова комунікація»

– «Міжнародна компанія – ідеальне місце для старту кар’єри: очевидні та неочевидні переваги»

– «Вступ до проєктного менеджменту»

– «Всеукраїнські курси-стажування від Genesis: можливості для викладачів, студентів та випускників Львівського національного університету імені Івана Франка»

– «Професійний скептицизм як невід’ємна риса аудитора»

– «Як характер створює мій імідж, і що з цим робити»

– «Лідер без досвіду роботи: як стати професіоналом міжнародного рівня».

До проєкту були залучені топові на сучасному ринку праці компанії: Zone 3000, Boosta, Делойт в Україні, Yalantis, Genesis, EY в Україні, Renesas Electronics, а також Британське посольство в Україні.По завершенні курсу зареєстровані учасники мали можливість отримати сертифікат, успішно склавши тест за матеріалами серії тренінгів.

“Майстерня кар’єри” наступного семестру також буде продовжувати свою роботу, адже команда Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом вже зараз активно комунікує із компаніями щодо майбутньої співпраці та готує дещо цікаве на наступний семестр. Тож закликаємо учасників слідкувати за всіма оновленнями проєкту.