Один із напрямків роботи Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом – проведення соціологічних досліджень у площині “університет-випускник-роботодавець”.
Зокрема, пропонуємо для ознайомлення звіти таких напрацювань  за результатами опитування серед роботодавців (котрі працевлаштовують студентів Львівського національного університету імені Івана Франка та мають ті чи інші форми співпраці з університетом) та проведеного анкетування випускників.
Таке дослідження сприяє виявленню потреб сучасного ринку праці та можливості забезпечення кваліфікованими спеціалістами, які володіють необхідними знаннями і навичками для побудови успішної кар’єри через покращення якості освітнього процесу та взаємовигідні форми співпраці Університету з роботодавцями.
Опитування, що проводилось серед випускників допомагає дати  оцінку знань та навичок, отриманих під час навчання випускниками та можливості їхнього працевлаштування, а також налагодження співпраці «університет-випускник-роботодавець».
Загальна презентація результатів опитувань роботодавців та випускників за 2021 рік.