У Компанії студенти отримують досвід роботи з реальними проєктами, які стосуються різних напрямків бізнесу, подорожують, навчаються і розвивають навички роботи та комунікації в команді.

Nexia DK. Перетворюємо Твої знання в успіх!

Ми зацікавлені в залученні талановитих спеціалістів, щоб перетворювати знання у реальну економічну вигоду для своїх клієнтів, співробітників

Це одне з найкращих місць, де можна набути досвід у міжнародному бізнесі, працюючи над масштабними проектам

З 2018 року компанія активно розширюється у Львові та інтенсивно проводить набір у відділи аудиту, податків та консалтингу. Ми надаємо послуги найвищої якості, адже наша мета – бути найкращими.

Саме тому PwC вже багато років встановлює стандарти з надання професійних послуг та є одним із найкращих роботодавців у цій сфері – прийдіть та перевірте самі!

Компанія Roland Berger, заснована в 1967 р., є одним з лідерів світового ринку стратегічного консалтингу. Близько 2400 співробітників Roland Berger працюють в 52 офісах фірми в 35 країнах.

Roland Berger успішно реалізує проекти на всіх основних міжнародних ринках. Компанія організована у формі партнерства, що знаходиться у власності 230 партнерів.

ПрАТ «Концерн Хлібпром» одне з найбільших підприємств українського ринку хліба.  Компанія приділяє велику увагу питанням підбору персоналу і створенню сприятливого клімату для його роботи та професійного росту. 

Ми готові ділитись власним досвідом та знаннями і очікуємо, що прийняті фахівці збагачуватимуть нашу компанію своїми ідеями та кваліфікацією. 

BPO Nextdoor сервісна компанія, що надає послуги у сфері обробки та аналізу інформації для західних замовників (70% яких – клієнти з Німеччини) і постійно шукає працівників із знанням іноземних мов.

У нас : молода та дружня команда, ряд корпоративних переваг, а також регулярне проведення цікавих тімбілдингів.

Компанія постійно інвестує в розвиток своїх працівників, тому, за результатами міжнародного дослідження Top Employer 2020 року, 

JTI є роботодавцем №1 в Україні і входить до Топ-5 кращих у Європі та всьому світі.

Леобіт – львівська IT компанія, що  розробляє інноваційні веб та мобільні додатки.

За версією Clutch у 2019 році Леобіт було визнано найкращою .NET компанією в Україні, та провідний ІТ працедавець року згідно з опитуванням DOU.ua.

ZONE3000 – це міжнародна IT компанія, головний офіс в Україні знаходиться у Харкові. Також у нас є офіси у Львові та Дніпрі.
 
 
Ми надаємо клієнтську підтримку для проектів, котрі займаються реєстрацією доменних імен, Web-хостингом та SSL сертифікатами (це розміщення, зберігання та захист інформації).