AEGEE-Lviv – це місцевий осередок Громадської організації AEGEE Europe, заснований в 1993 р. Ми залучаємо активних студентів та молодь до різноманітних подій та проєктів як європейського, так і місцевого рівнів. Основні напрями діяльності: неформальна освіта, міжнародні культурні обміни, євроінтеграція.

Основою діяльності DAAD є глибоке та детальне знання структур міжвишівської співпраці та наукових систем по всьому світі. При цьому DAAD може спиратися на професійний досвід своїх співробітників та на світову мережу представництв, інформаційних центрів та лекторів. 
 

.Асоціація реалізовує проекти метою яких є створити сталу суспільну платформу, яка об’єднує випускників задля подальшого розвитку університету, надає можливість випускникам брати активну участь в академічному житті, науці та освітньому процесі, дозволяє перенести професійний, громадський та життєвий досвід випускників в університетське середовище

Спільнота студентів, представників ВНЗ та бізнес-лідерів, яка реалізовує соціально-підприємницькі проекти. Команди Enactus створюють проекти, спрямовані на покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами. Вони орієнтовані на вирішення економічних, екологічних та соціальних проблем та мають на меті досягнення Цілей Сталого Розвитку.
 

AIESEC – це молодіжна, неполітична, некомерційна організація, якою керують студенти та недавні випускники вищих навчальних закладів. Ми організовуємо волонтерські, професійні довготривалі та короткотривалі стажування для студентів та випускників ВНЗ. Також ми є організаторами YouthSpeak Forum, World Largest Lesson та Global Village у Львові.