Упродовж 27-30 березня 2017 року  у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбуватиметься тиждень кар’єри, який об’єднає представників провідних компаній Львова, бізнес-тренерів та усіх зацікавлених у пошуку оптимального місця роботи.

В рамках заходу 27, 28 та 29 березня представники компаній-партнерів проведуть низку відкритих тренінгів та майстер-класів з  підготовки студентів до майбутнього працевлаштування. Упродовж трьох днів фахівці-практики Львівської консалтингової групи, онлайн-ресурсу Tickets.ua, ІТ-компанії Vertalab, платформи Studlava ділитимуться досвідом й актуальною інформацією про те, які є можливості пошуку роботи, як здобути необхідний досвід під час навчання і як найкраще презентувати себе у резюме та на співбесіді.

30 березня відбудеться Форум кар’єри, у якому  візьмуть участь близько 40 компаній-учасників, запрошені представники з Департаменту освіти ЛОДА, Львівської міської ради, Державної служби зайнятості, Асоціації роботодавців Львівщини.

На Форумі провідні компанії країни презентуватиму свої програми стажування та практики. Зокрема, представлять свою діяльність міжнародна аудиторсько-консалтингова компанія Nexia DK,  сервісний центр міжнародної компанії Nestle Business Service Lviv, українська глобальна ІТ-компанія SoftServe,  підприємство з іноземними інвестиціями British American Tobacco, глобальний розробник інформаційних систем Comarch, міжнародна телекомунікаційна компанія Vodafone та ін.

Цього ж дня на ярмарку вакансій у холі Головного корпусу університету усі охочі зможуть отримати інформацію про можливості кар’єри, стажування та практики, відкриті вакансії більш ніж 35 компаній різних сфер економіки.

Організатори та учасники переконані, що лише спільними зусиллями можна змотивувати студентів для здобуття знань та навик, затребуваних на ринку праці, посилити їхній інтерес до майбутньої професії завдяки проходженню стажування та практики, налагодити навчальний процес, який був би більш орієнтованим на потреби роботодавців.