1.Будьте допитливими.
Радимо новачкам не соромитися та цікавитися усім, що не зрозуміло (та навіть що зрозуміло). Не бійтесь ставити питання щодо своїх нових обов’язків, робочих процесів тощо. Так ви зможете щонайшвидше «влитися» до роботи та більше дізнатися про нову компанію загалом. 

2. Продовжуйте вчитися.
В нашій компанії кожен кандидат без досвіду роботи спочатку проходить спеціальний тренінг, де навчається всім тонкощам роботи хостингу, доменів, вебсервісів (наших основних спеціалізацій). Проте ми радимо навіть після проходження тренінгу, продовжувати покращувати свої хард і софт скіли. До речі, ZONE3000 всіляко підтримує та компенсує (повністю або частково) курси, лекції і майстер-класи, які відвідують спеціалісти. Також ми пропонуємо безоплатні заняття з англійської та спікінг-клаби.

3.Будьте ініціативними.
Щоб добре себе зарекомендувати не соромтесь пропонувати свої ідеї. Вам як новому члену команди може буде легше побачитиі «пробіли» у робочих процесах. Таким чином, ви можете покращити ефективність усієї команди. До того ж такі ініціативи високо оцінюються менеджерами, що точно веде до вашого стрімкого кар’єрного росту.

4. Познайомтеся з колегами.
Важливою складовою робочих буднів є колектив. Тому навіть попри переживання та стреси на новому робочому місці радимо залишатися відкритими та комунікабельними. Ми часто спостерігаємо, як наші фахівці стають не просто колегами, а справжніми друзями. До речі, команди регулярно збираються на веселі тімбілдінги. А ще ми регулярно проводимо яскраві масштабні корпоративи зі смачною їжею, різноманітними активностями та запрошеними зірковими гостями.

5.Облаштуйте своє робоче місце.
І останнє, але не за значимістю – то ваш особистий комфорт. Зараз ми працюємо віддалено, тому вкрай важливо перетворити хоча б невеликий куточок у вашому житлі на затишне робоче місце – такий собі власний «кабінет». А якщо вам не вистачає офісного приладдя, меблів чи техніки – повідомте про це, і компанія вас обов’язково забезпечить усім необхідним, коли ви доєднаєтеся до роботи.

Приєднуйтесь до нашої команди та починайте кар’єру легко! Щоб дізнатися більше деталей, дзвоніть або пишіть нам у Telegram за номерами: +380506932964 +380662910348 +380662910348

1.Вмотивуйте себе – наша праця сьогодні є вкладом у перемогу та відбудову завтра.
Заради майбутнього нашої країни варто працювати, адже це допомагає нашій економіці вже сьогодні та створює фінансовий фундамент для майбутнього відродження та відбудови.

2. Оберіть цільові напрями та сконцентруйтеся на їх реалізації.
Важливо виділити найважливіше від другорядного, сконцентруватися на даних цілях та невпинно іти до мети – якщо кожен працюватиме над тим, у чому він сильний, ми швидше досягнемо нашої спільної цілі – Перемоги.

3.Допомагайте тим, кому в силах допомогти.
Допомога тим, хто цього потребує є важливим елементом. Матеріально чи морально – за рівнем можливостей Ви можете обрати оптимальний для себе варіант.

4. Регулярно відпочивайте та дбайте про ментальне здоров’я.
Не забувайте про те, що Ваші ресурси також обмежені, тому необхідно відновлювати їх. Більше перебувайте на свіжому повітрі, спілкуйтеся з друзями та сім’єю, займайтеся спортом.

5. Вірте у перемогу та підтримуйте рідних і близьких!
Тверда віра у перемогу – це значна частина успіху! Віримо та підтримуємо наших захисників! Усі наші старання недарма!