EY — це глобальна багатопрофільна організація, що надає професійні послуги в галузях аудиту, консалтингу, права, стратегії, оподаткування та угод. Входить до четвірки найбільших у світі аудиторських і консалтингових компаній.
 

Найбільша в Україні готельно-ресторанна мережа. На сьогоднішній день 42 готелі в Україні, Швеції, Німеччині, Грузії, Казахстані. Прекрасний старт для кар’єри як у напрямі готельного та ресторанного бізнесу, а також для фахівці суміжних напрямів: маркетинг, фінанси, юриспруденція, управління. Можливість навчатися, розвиватися та подорожувати. В мережі широко практикуються відрядження в інші міста та країни.

Торгово-виробнича компанія «Львівхолод» – один з лідерів у галузі роздрібної торгівлі Західної України з більш ніж десятирічним досвідом роботи в рітейлі. За кількістю торгових точок посідає 5 місце у всеукраїнському рейтингу мереж.

 

Coca-Cola Hellenic Bottling Company – є одним із найбільших світових ботлерів, що займається розливом та дистрибуцією безалкогольних напоїв партнера The Coca-Сola Company. Щоденна місія компанії полягає у тому, щоб втамовувати спрагу близько 715 мільйонів споживачів, яким вони пропонують на вибір понад 190 легендарних світових і улюблених локальних брендів.