KPMG – це міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань. Офіси представлено у 147 країнах, де працює понад 219 000 професіоналів.
Ми зацікавлені в залученні талановитих спеціалістів, щоб перетворювати знання у реальну економічну вигоду для своїх клієнтів, співробітників і міжнародних ринків капіталу.
Це одне з найкращих місць, де можна набути досвід у міжнародному бізнесі, працюючи над масштабними проектами.”
Компанія надає можливості відвідувати вебінари, тренінги, курси. Також організовується коучинг та менторство від одного з працівників вищого рівня. Починаючі працівники можуть пройти стажування та працювати без досвіду.

Teamvoy – українська IT компанія Teamvoy, яка була заснована у Львові у 2014 році.
Наша компанія займається Web- та Mobile розробкою повного циклу складних передових продуктів. Ми маємо велику експертизу в напряму Fintech Blockchain.
Основні технології, які ми використовуємо це: RoR, Java, Node.JS, Elixir, Swift, JS (React, Angular). Географія наших клієнтів – це США, Австралія, Гонконг, Европа”
Компанія надає можливості коучингу та менторства від одного з працівників вищого рівня, стажування, роботу з/без досвіду.

«Сільпо́» — українська торговельна мережа продовольчих супермаркетів. Також здійснює доставку продуктів додому або самовивіз. Компанія була заснована в 1998 році, належить торговельній корпорації Fozzy Group.

Established in 2000, DevCom is a trusted technology partner for many of the world’s leading enterprises, SMEs and technology innovators. We help businesses to solve their challenges with innovative technology solutions, product design, cloud, DevOps, QA, testing, and IT consultancy services

JTI Україна є частиною міжнародної тютюнової компанії Japan Tobacco International (JTI). Ми пишаємося бути роботодавцем, який об’єднує 44000 працівників із 70 країн. В JTI ми віримо в свободу – свободу вибору, свободу думок, свободу проявити себе і бути собою. А також ми віримо у те, що успішним може бути лише інноваційний та соціально відповідальний бізнес.
Компанія постійно інвестує в розвиток своїх працівників, тому, у 2021 році JTI вже вдруге поспіль визнали роботодавцем №1 в Україні, Європі та всьому світі, за версією міжнародного інституту Top Employers. Також ми стали роботодавцем №1 за версією Forbes Україна.
В JTI Україна працює близько 800 співробітників на сучасній фабриці у м. Кременчук, у центральному офісі в Києві та в різних містах України.

Nexia DK – група компаній, що є частиною глобальної мережі аудиторських та консалтингових компаній Nexia International. Це 752 офіси у 128-ох країнах світу, які об’єднуюють понад 34 тис. експертів у різних галузях. Компанія надає послуги в семи напрямках – аудит, право, податковий та управлінський консалтинг, трансфертне ціноутворення, аутсорсинг бухгалтерських послуг, оцінка – та допомагає клієнтам виходити на нові ринки, забезпечуючи комплексний підхід у вирішенні бізнес-завдань.
Більшість працівників в компанії – молоді експерти, які розпочинали свій кар’єрний шлях зі студентської лави, а зараз займають провідні позиції в компанії.
Nexia DK – це те середовище, де студенти отримують досвід роботи у реальних проєктах, навчаються і професійно розвиваються, весело проводять час та здобувають навички роботи в команді. 

“Dialog Semiconductor – компанія-виробник інтегральних мікросхем для компактної електроніки (мобільні телефони, ноутбуки, планшети, навушники, IoT пристрої тощо). Український офіс Dialog Semiconductor у Львові складається здебільшого з інженерних команд, які розв’язують ключові задачі у розробці лінійок продуктів 
На сьогодні замовникам відправлено понад 2 млрд. мікросхем. Тож, є велика ймовірність того, що у вас є з собою хоча б один девайс, який містить мікросхему, над якою працювали інженери українського офісу Dialog Semiconductor.”

DataArt — міжнародна компанія – розробник програмного забезпечення, яка ніколи не забуває, що працює з людьми та для людей.
Понад 20 років досвіду, сильні команди інженерів з різних країн, глибокі знання в різних областях бізнесу і готовність вкладати сили в професійний розвиток і освіту колег – усе це дозволяє нам створювати нестандартні рішення, які покращують бізнес-процеси клієнтів і відкривають для них нові ринки. Відповідно до принципу “Передусім – люди”, ми готові працювати із замовниками будь-якого масштабу, не обмежуючи вибір технологій і адаптуючись у міру розвитку їх бізнесу.

“CRH у світі Група CRH є світовим лідером у галузі виробництва різноманітних будівельних матеріалів. Заснована в 1970 році в Ірландії шляхом злиття двох провідних акціонерних компаній Cement Limited (створена в 1936 році) та Roadstone Limited (1949 р.). З часу заснування й дотепер стратегічне прагнення Компанії – бути відповідальним міжнародним лідером у галузі будівельних матеріалів, забезпечувати високі і стабільні доходи акціонерам, при цьому знижувати свою залежність від окремих ринків і досягати балансу завдяки покращеній географічній присутності й портфелю продуктів. 

“Компанія PwC (PriceWaterhouseCoopers) входить до “”великої четвірки”” та присутня на українському ринку з 1993 року. Регіональна мережа включає офіси у Києві, Львові та Дніпрі, що пропонують клієнтам великий спектр послуг. З 2018 року компанія активно розширюється у Львові та інтенсивно проводить набір у відділи аудиту, податків та консалтингу. Ми надаємо послуги найвищої якості, адже наша мета – бути найкращими. Саме тому PwC вже багато років встановлює стандарти з надання професійних послуг та є одним із найкращих роботодавців у цій сфері – прийдіть та переконайтесь самі!”