Gwynn Logistics провідна логістична компанія на ринку США.Надаємо першокласний сервіс у сфері перевезень.Іноваційність та бажання стати першими є нашою візією.Якщо ти хочеш розвиватись і працювати на одному з найбільших ринків у світі-тоді тобі до нас!)
 

Національна мережа готелів Reikartz Hotel Group об’єднує 40 готелів в Україні та за її межами. Компанія Reikartz Hotel Management під зонтичним брендом Reikartz Hotel Group об’єднує 5 готельних брендів: Reikartz Hotels & Resorts, Reikartz Collection Hotel, Optima Hotel, Vita Park, Raziotel.
 

BPO Nextdoor сервісна компанія, що надає послуги з обробки та аналізу інформації для західних замовників, зокрема, для клієнтів з Німеччини, Австрії, Великобританії, США та інших країн, тому ми постійно шукаємо працівників із високими володіннями мов.

Якщо ти:
-Володієш іноземними мовами на високому рівні? (німецька/англійська/польська/італійська/французька)
-Для тебе важлива дружня робоча атмосфера?
-Розглядаєш дистанційний режим роботи?
-Маєш аналітичний склад мислення ?
-Цікавить робота з даними, в тому числі аналіз статей з газет/журналів ?

Якщо ти хоча б на половину з вищеперелічених питань відповів/-ла «Так» – Ти нам підходиш!
Ми в пошуках нових та мотивованих талантів. Студенти останніх курсів навчання щиро вітаються.

ОККО — одна із найбільших мереж автозаправних комплексів України, яка включає понад 400 АЗК, 10 нафтобаз та 19 лабораторій контролю якості нафтопродуктів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, в тому числі 35 ресторанів, які працюють під брендами A la minute, Pasta Mia та Meiwei.
Є мільйони причин, чому ПРАЦЮВАТИ НА ОККО — ЗАВЖДИ ГАРНА ІДЕЯ. Але нам не вистачить часу, щоб перелічити усі, тому коротко розповімо тобі про найголовніше:

ТУТ ВСЕ ОФІЦІЙНО
ТУТ ПОВАЖАЮТЬ ТВІЙ ЧАС
ТУТ ВІРЯТЬ В ЛЮДЕЙ
ТУТ ТИ ЗМОЖЕШ ДОСЯГТИ БІЛЬШОГО
ТУТ ЗАВЖДИ ТЕПЛА АТМОСФЕРА
Сьогодні ОККО входить у ТОП найкращих роботодавців країни. У компанії працює понад 10 000 працівників. Приєднуйся до нашої команди та досягай крутих результатів!

ANCOR – це міжнародна стаффінговая група компаній, яка надає послуги бізнесу в галузі рекрутменту, аутсорсингу і консалтингу в 9 країнах світу: Росії, Україні, Казахстані, Узбекистані, Білорусі, країнах Балтії і Таїланд.
“Ми більше 30 років допомагаємо працевлаштувати тисячі кандидатів, виростили сотні успішних HR`ів, і кожен місяць в свою команду запрошуємо десятки фахівців.”

“COSMOS in. — лабораторія архітектури та гостинності🚀 “Ми створюємо унікальні космічні місця по світу. Від концепції до реалізації. Від архітектурних рішень до стратегії управління персоналом. Для пошуку інноваційних рішень команда COSMOS in. запустила власні готельні локації, де досліджує потреби нової генерації клієнтів, експериментує з готельною пропозицією та збирає дані. “

Incora – це міжнародна інженерна компанія, що постачає комплексні ІТ-рішення для різноманітних галузей. Ключовими напрямками є E-Learning, Legal, Healthcare і Delivery. У львівському офісі щорічно відбувається Coding Camp для студентів з можливістю подальшого працевлаштування, а менторами традиційно стають топові розробники компанії. Робота в Incora вимагає віддачі, зосередження, орієнтування на результат і готовності постійно вдосконалюватись. Це вдало збалансовується тімбілдингами і розвагами в офісі, і за його межами, перервами на уроки англійської і можливістю гнучко організовувати свій робочий графік. Ми віримо, що для зростання компанії необхідне професійне зростання кожного її спеціаліста, тому завжди готові вкладати час та ресурси в талановитих людей на старті їх кар’єри.

Компанія EY (Ernst & Young) – міжнародна компанія, що надає надає такі професійні послуги, як аудиторські, консалтингові, податкові, юридичні та ін. і об’єднує більше 275 тисяч спеціалістів в більше, ніж 150 країнах світу. EY займає лідерські позиції у щорічних рейтингах найкращих роботодавців від Universum. В Україні EY працює з 1991 року, і на сьогодні в українських офісах в Києві та Львові працюють більше, ніж 600 співробітників. Щороку до команди EY ми наймаємо близько 150 студентів та випускників, які мають змогу побудувати кар’єру в різних професійних напрямах. EY – це компанія, місією якої є удосконалення світу через надання якісних послуг для бізнесу, створення можливостей для розвитку своїм працівникам і втілення соціальних ініціатив.”

Volia є провідним українським телекомунікаційним провайдером, який надає сучасні послуги: аналогове, цифрове, HD- і інтерактивне телебачення, доступ в Інтернет, а також послуги одного з найбільших в Україні дата-центрів. Компанія переможець національної премії «Вибір року» протягом чотирьох років, а також входить в Топ-25 кращих роботодавців країни. Volia має розвинену корпоративну культуру та ефективну систему управління персоналом. Кожен день ми впроваджуємо нові HR-проєкти, які пов’язані з опитуванням думок наших співробітників, оцінкою персоналу, розвитком та навчанням внутрішніх талантів, формуванням кадрового резерву

Boosta – міжнародна мультипродуктова IT-компанія, що розробляє і просуває на західних ринках SEO-інструменти і освітні проєкти. Дмитро Бондар та Ярослав Баклан заснували компанію в 2014 році. На сьогодні Boosta випустила понад 10 продуктів, якими користуються десятки тисяч людей на рік. Компанія зібрала команду однодумців у Львові та Києві, щоб робити життя людей по всьому світу простішим

«Рукавичка» (129 магазинів), а також виробничі потужності, лабораторія, власний логістичний центр. Компанія сертифікована відповідно до міжнародних стандартів якості та безпеки харчових продуктів ISO 9001, ISO 22000:2005. Як відомо, станом на сьогодні ця система управління якістю найбільш – авторитетна в світі, це низка міжнародних стандартів, кожен з яких присвячений різним аспектам управління безпекою продуктів харчування. Для мережі “Рукавичка” виготовляють товари під власними торговими марками “Кухарочка”, “Традиція” , “Глянц” та “Гальба”. Це дозволяє конкурувати по ціні та якості з товарами інших виробників. В компанії функціонує технологічна харчова лабораторія, акредитована Украгростандартом, що здійснює систематичний контроль якості усього асортименту продукції.

AEGEE-Lviv – це місцевий осередок Громадської організації AEGEE Europe, заснований в 1993 р. Відтоді ми залучаємо активних студентів та молодь до різноманітних подій та проектів як європейського, так і місцевого рівнів.

AEGEE – це світська, некомерційна організація, яка не пов’язана з жодною політичною партією та чиї проекти і заходи здійснюються волонтерськими зусиллями членів(-кинь) організації. AEGEE заохочує студентів та молодь Європи брати активн(іш)у участь у житті суспільства, створює платформу для діалогу та можливості для навчання. Більше того, AEGEE зміцнює взаєморозуміння та робить Європу ближчою для студентів та молоді.”

ZONE3000 – міжнародна IT компанія, яка спеціалізується на наданні сервісів і послуг для розробки програмних продуктів у напрямах доменів, хостингу, сертифікатів безпеки, особистої пошти.
🔥 Команда налічує понад 1800 спеціалістів, які працюють над створенням сучасних програмних продуктів для користувачів з усього світу.
🔥 Компанія представлена в трьох містах України – у Харкові, Львові та Дніпрі.
🔥 Посідає 10 місце в Топ-50 ІТ-компаній України за рейтингом DOU.
🔥 Робота в ZONE3000 – це відмінна можливість стартувати в міжнародних проєктах і зробити кар’єру!