Bilfinger Tebodinце міжнародна консалтингова та інжинірингова компанія, що є частиною Bilfinger SE з офісами у Північно-Західній, Центральній та Східній Європі, а також на Близькому Сході.
Компанія надає якісні послуги на всіх етапах реалізації проекту: від бізнес-ідеї до здачі об’єкта в експлуатацію. В Україні компанія присутня з 1993 року. Одними із найвідоміших проектів є термінали львівського та бориспільського аеропортів, а також Forum Lviv.

 

EY Careers – це глобальна багатопрофільна організація, що надає професійні послуги в галузях аудиту, консалтингу, права, стратегії, оподаткування та угод. Входить до четвірки найбільших у світі аудиторських і консалтингових компаній.

 

QA Madness– це компанія, що надає послуги в області ІТ, зосереджена на забезпеченні якості та тестуванні.
“Місія нашої команди – допомагати компаніям зі всього світу випускати кращі цифрові продукти. Ми підтримуємо наших клієнтів, охоплюючи ті частини процесу розробки програмного забезпечення, з якими їм потрібна допомога: тестування та контроль якості, розробка, підбір персоналу, бізнес-аналіз, управління проектами або ІТ-консультації.”

Sigma Software University — шведська ІТ компанія з українським корінням. Вже 20 років компанія створює передові ІТ рішення та надає ІТ консалтингові послуги клієнтам по всьому світі.
“Ми створюємо найкращі технологічні рішення та інтегруємо понад 20 існуючих продуктів нашого портфоліо. Sigma Software допомагає великим підприємствам діджиталізувати свій бізнес і підтримує стартапи у їхньому розвитку. За цей час ми успішно імплементували 2100 проектів для всесвітньовідомих брендів. Зараз наша команда налічує 2000+ досвідчених ІТ фахівців. Ми працюємо із різноманітними доменами, включаючи Construction, Logistics & Automotive, Health Care & Education, Banking & FinTech, Media and Advertising, B2B SAS, Marketplaces.”

Рукавичка Мережа Магазинів входить до компанії «Львівхолод» та займається продуктовим ритейлом.
Завдяки налагодженій системі постачання, успішній ціновій політиці та професійному рівню обслуговування, магазини «Рукавичка» заслужили високу репутацію і ототожнюються у покупців з послугами високої якості.
Крім того, з року в рік ТВК «Львівхолод» та мережа «Рукавичка» залишається одним з кращих платників податків на загальнодержавному рівні та одним із найпотужніших платників податків та роботодавців у Львівській області.
Ще 1 лютого 2015 року компанія «Львівхолод» першою в Україні повністю відмовилась від продажу російських товарів у власній мережі «Рукавичка».

BPO Nextdoor є українською компанією, яка співпрацює з іноземними партнерами зі Західної Європи та США. Ми надаємо сервісні послуги, які більшою мірою пов’язані з обробкою інформації: медіааналіз, опрацювання баз даних, наповнення інтернет-сайтів, клієнтська підтримка та ін.
Від початку повномасштабної війни BPO Nextdoor спрямовує значну суму коштів на підтримку Збройних Сил України, в тому числі у вигляді купівлі дронів та амуніції.
Об’єднані = незламні, тому працюємо невпинно та з нетерпінням чекаємо людей в нашій команді, щоб підтримувати економіку нашої неньки та разом наближати нашу перемогу!

 

Incora is a Full-Service Software Development Company with significant experience building numerous various software solutions. For 7 years in a row, we’ve been growing as a team, to keep developing more and more complex products.
We welcome proficient talents, who strive to do more and be more.