PwC Lviv SDC – це міжнародна мережа фірм, що пропонує професійні аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги. Офіси PwC розташовані в 157 країнах світу, в яких працює близько 276 000 фахівців.

В багатьох країнах PwC має центри спільного обслуговування (Service Delivery Center, SDC), що виконують широкий спектр професійних завдань для проєктів PwC.

У 2018 році PwC відкрила SDC у Львові. На даний момент наша команда налічує більше ніж 350 людей, і ми надаємо послуги компаніям у понад 20 країнах. Ми працюємо на проєктах PwC у країнах Центральної та Східної Європи. У нашому офісі у Львові є три основні відділи, а саме: аудиту, консалтингу та податків.

Щоб долучитись до нашої команди, не потрібно мати багаторічного досвіду. Ми радо приймаємо в команду молодих та амбіційних людей, в тому числі студентів, і багато вкладаємо у їхній розвиток та навчання.Окрім цінного досвіду в компанії з Великої Четвірки, наш працівник також отримує цілий пакет переваг. А саме: медичне страхування, корпоративні вечірки, сучасний офіс, круту атмосферу, і що не менш важливо, надзвичайно дружню команду!

GlobalLogic, лідер цифрової інженерії, допомагає брендам по всьому світі розробляти та створювати інноваційні продукти, платформи та цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг й експертизу в галузі даних, компанія допомагає клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього. GlobalLogic є частиною Hitachi Group Company. 

Компанія тісно співпрацює з Львівським університетом й пропонує студентам можливості для розвитку в ІТ-галузі: вебінари, воркшопи, хакатони й інші навчальні заходи. 

Отримавши достатньо теоретичних знань в університеті, студенти можуть доєднатися до ІТ-курсів від GlobalLogic GL BaseCamp, а після успішного завершення навчання долучитися до компанії на позиції Trainee. 

Отримуйте новий досвід та відкривайте ще більше можливостей, знаходячись лише в декількох годинах подорожі від дому. Але ви не вирушаєте в суцільну невідомість, адже ми допомагаємо робити процес переїзду максимально комфортним. В офісах GlobalLogic у Європі вас зустріне вже знайома вам корпоративна культура, звичні процеси та переваги.

Nexia DK. Auditors & Consultants – група компаній, що є частиною світової мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia International, що є повноправним членом Форуму фірм (FoF) Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC) та займає 8-е місце серед міжнародних мереж.

Nexia налічує 790 офісів у понад 125 країн світу. На українському ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу Nexia DK з 2003 року та входить в десятку найбільших аудиторських компаній України.

Офіси компанії розташовані у Львові та Києві, водночас географія діяльності значно ширша.

Аудит – це не лише перевірка показників фінансової звітності. Робота аудиторів спрямована на підтримку бізнесу і на те, щоб посилити і розширити можливості щодо управління поточними та стратегічними завданнями власників компанії та топ-менеджменту.