Boosta – міжнародна IT-компанія, що створює та розвиває IT-бізнеси у digital-сферах. У портфоліо Boosta – успішні IT-продукти (Sitechecker, Kparser, StudyHippo, CraftResumes, MasterBundles та інші), performance-marketing проєкти, інвестиційний фонд. Окрім того, компанія має освітній проєкт – Boosta Academy, завдяки якій кожен може освоїти нову digital-професію. Let’s do great things together!

 

Leobit вже понад 7 років на ІТ ринку та займається розробкою програмного забезпечення.Технологічний стек: NET, Angular, iOS, Android, Ruby, PHP, React. 

Leobit пропонує класні можливості для молоді, а саме оплачувана менторська програма з напрямку .Net, Ruby та PH.

 

Deloitte – є однією з провідних міжнародних фірм, що надає професійні послуги у сферах аудиту, консалтингу, корпоративних фінансів, корпоративних ризиків та юриспруденції.
Мета компанії «Делойт» – здійснювати вплив, що має значення. Щодня працівники «Делойт» прагнуть змінювати життя навколо себе на краще.
“У «Делойт» ми прагнемо бути гнучкими, тому ми змінюємо, адаптуємо та вдосконалюємо як наші внутрішні процеси, так і послуги для клієнтів. Саме тому ми шукаємо працівників, які можуть запропонувати не лише свої професійні знання та якості. Ми шукаємо тих, хто здатен змінюватися, адаптуватися і вдосконалюватися разом із нами.
Якщо шляху не існує – створи свій власний!”

AMC Bridge Career — глобальна ІТ-компанія, що понад 20 років надає послуги з розробки інженерного софту. Рішення AMC Bridge, з-поміж іншого, використовуються в авіа- та машинобудуванні, робототехніці, архітектурі й індустріальному будівництві. І йдеться як про великі міські проєкти на кшталт аеропортів, фабрик, так і невеликі об’єкти для технологічних стартапів. Це команда експертів із розробки інженерного софту, яких драйвить цифрова трансформація.
AMC Bridge у фактах: 20+ на ринк,  750+ колег у різних країнах, 4,7 роки — середній термін роботи в компанії. Для студентів — регулярне підвищення рейту та бонуси.