Boosta – міжнародна IT-компанія, що створює та розвиває IT-бізнеси у digital-сферах. У портфоліо Boosta – успішні IT-продукти (Sitechecker, Kparser, StudyHippo, CraftResumes, MasterBundles та інші), performance-marketing проєкти, інвестиційний фонд.
Окрім того, компанія має освітній проєкт – Boosta Academy, завдяки якій кожен може освоїти нову digital-професію. Let’s do great things together!

 

Leobit вже понад 7 років на ІТ ринку та займається розробкою програмного забезпечення.
Технологічний стек: NET, Angular, iOS, Android, Ruby, PHP, React. Leobit пропонує класні можливості для молоді, а саме оплачувана менторська програма з напрямку .Net, Ruby та PH.

Deloitte – є однією з провідних міжнародних фірм, що надає професійні послуги у сферах аудиту, консалтингу, корпоративних фінансів, корпоративних ризиків та юриспруденції.
Мета компанії «Делойт» – здійснювати вплив, що має значення. Щодня працівники «Делойт» прагнуть змінювати життя навколо себе на краще.
“У «Делойт» ми прагнемо бути гнучкими, тому ми змінюємо, адаптуємо та вдосконалюємо як наші внутрішні процеси, так і послуги для клієнтів. Саме тому ми шукаємо працівників, які можуть запропонувати не лише свої професійні знання та якості. Ми шукаємо тих, хто здатен змінюватися, адаптуватися і вдосконалюватися разом із нами.
Якщо шляху не існує – створи свій власний!”

 
AMC Bridge Career — глобальна ІТ-компанія, що понад 20 років надає послуги з розробки інженерного софту. Рішення AMC Bridge, з-поміж іншого, використовуються в авіа- та машинобудуванні, робототехніці, архітектурі й індустріальному будівництві. І йдеться як про великі міські проєкти на кшталт аеропортів, фабрик, так і невеликі об’єкти для технологічних стартапів. Це команда експертів із розробки інженерного софту, яких драйвить цифрова трансформація.
AMC Bridge у фактах: 20+ на ринк,  750+ колег у різних країнах, 4,7 роки — середній термін роботи в компанії. Для студентів — регулярне підвищення рейту та бонуси.

 
ZONE 3000— міжнародна ІТ-компанія, що надає комплексні рішення для розробки продуктів у галузях хостингу, доменних імен, SSL-сертифікатів, особистої пошти й інших вебсервісів. За 24 роки ми об’єднали понад 2000 фахівців у Харкові, Львові та Дніпрі. Наші команди продуктового напряму розвивають понад 20 продуктів, а напрям Customer Support надає підтримку понад 9 млн користувачів. AMC Bridge у фактах: 20+ на ринк,  750+ колег у різних країнах, 4,7 роки — середній термін роботи в компанії. Для студентів — регулярне підвищення рейту та бонуси.

SoftServe – глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що вже понад 29 років є лідером з надання послуг у сфері цифрових технологій.
Понад 13 000 співробітників вже долучились до роботи над 2000+ проєктами компанії з клієнтами в США, Європі та APAC. А ще SoftServe — це штаб-квартири в Україні та США і центри розробки в Європі та Південній Америці, що загалом складають 41 офіс в 12 країнах світу.
SoftServe – це твій шлях до успішної кар’єри. Тут ти отримаєш все необхідне для розробки найбільш інноваційних технологій та процесів у безлічі компетенцій, серед яких: Big Data, Data Science, R&D, DevOps & Cloud, Platforms, Software Engineering.
SoftServe активно долучається до позитивних перетворень у шкільній та університетській ІТ-освіті, щоб наблизити систему освіти до потреб випускників та ринку праці, побудувати місток між професійними та освітніми стандартами.

Концерн Хлібпром – одне з найбільших підприємств на українському ринку хліба.
“Щодня ми виготовляємо близько 160 тонн продукції: хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів.
До структури Компанії входять 5 виробничих підприємств, які розташовані у Львівській та Вінницькій областях:
● Львівський хлібозавод №1
● Львівський хлібозавод №5
● Цех кондитерських виробів
● Явір-млин
● Вінницяхліб
Підприємство представлене такими торговими марками: «Agrola, «2Go», «Вінницяхліб», «Bandinelli», «Люблянна», «Джуні».”

Atlas recruiting – рекрутингова агенція, яка ламає стереотипи працевлаштування.
“Ми підбираємо персонал для міжнародних логістичних компаній Європи та США.
Наша місія – надати вам роботу, яка буде приносити вам радість і задоволення.
Atlas Recruiting – це особлива спільнота. Це група однодумців: активних, ініціативних, мотивованих, націлених на професійне та особистісне зростання.”

 
 
AIESEC — це міжнародна молодіжна організація, що розвиває лідерство в молоді шляхом міжкультурних обмінів, членства в організації та проведенням подій, які сприяють розвитку юних лідерів.
AIESEC в Україні працює в сфері цілей сталого розвитку, інформуючи суспільство в даній тематиці та організовуючи ініціативи, які сприяють вирішенню таких проблем

 
Метінвест – міжнародна гірничо-металургійна група компаній. Володіє видобувними та металургійними підприємствами в Україні, Європі та США, а також торговою мережею в усьому світі. Вертикальна інтеграція дозволяє керувати всіма етапами виробничого ланцюга: видобутком сировини, виробництвом металопрокату, постачанням і продажем готової продукції.
Метінвест має власну інфраструктуру збуту металопрокату з широкою мережею представництв. Офіси компанії розташовані у Європі, Азії, Африці та Північній Америці.

Львів — молодіжна столиця України 2018, тому саме молодь має творити наше місто!
Взявши участь у програмі стажування Ти маєш змогу проявити свої лідерські якості, розкрити свій потенціал та здобути неоціненний практичний досвід. Ти отримуєш унікальну можливість стати частиною команди Львівської міської ради та долучитись до розвитку Львова! Львів потребує Твоїх знань! Програма стажування у Львівській міській раді «Перший кар’єрний крок» Львівська міська рада пропонує унікальну можливість:
  • Пройти стажування в ЛМР
  • Приєднатися до успішної, молодої команди Львівської міської ради
  • Втілити свої ідеї, проявити лідерські якості, перевірити стійкість в роботі з професіоналами
  • Активне включення в розвиток власного міста