Всеукраїнська мережа «Подорожник» — сильна та динамічна компанія, яка перебуває в постійному розвитку та  є лідером на фармацевтичному ринку . На сьогодні ми налічуємо вже більше 1400 аптек і продовжуємо рости.

Мережа «Подорожник» зарекомендувала себе, як стабільна та надійна компанія, саме тому вже протягом більш ніж двох десятиліть нам довіряють та з нами співпрацюють наші клієнти та партнери

 
ОККО — флагман холдингу OKKO GROUP. До складу компанії, окрім мережі автозаправних комплексів, входять розподільчі центри, стаціонарні та мобільні лабораторії контролю якості нафтопродуктів, харчові виробництва та найбільша в Україні мережа закладів харчування у дорозі. Окрім цього компанія займається постачанням природного газу та електроенергії. Сьогодні ОККО входить у ТОП найкращих роботодавців країни. У компанії працює понад 10 000 працівників.
 

 

30 років досвіду на ринку Comarch накопичив досвід у найважливіших галузях: телекомунікації, фінанси, банківська справа та страхування, торгівля та послуги, ІТ-інфраструктура, державне управління, промисловість, охорона здоров’я, а також у секторі малого та середнього бізнесу.

GlobalLogic, компанія групи Hitachi, — лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Ми допомагаємо нашим клієнтам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг й експертизу у різних галузях разом з інструментами Hitachi у сфері операційних та інформаційних технологій, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього.