LOGITY — це східноєвропейська компанія з українським корінням. Ми розвиваємося вже понад 10 років на ринку логістики та вантажоперевезень США, Канади та Мексики, а також надаємо експертні рішення у сфері логістики: розробляємо програмне забезпечення для логістичної індустрії, надаємо послуги бек-офісу для водіїв та невеликих тракових компаній та об’єднуємо більше 800 співробітників.
 

Yalantis – це ІТ-компанія, що вже 15 років займається створенням технологічних рішень для клієнтів з Америки, Європи та Азії. Команда налічує понад 500 спеціалістів і має офіси у Дніпрі, Києві, Львові, а також у Польші та Кіпрі. Усі фахівці Yalantis отримують компенсацію страхування, курсів та англійської, особистий план розвитку, техніку від компанії, гнучкий графік та конкуретний дохід!
 

Leobit вже понад 7 років розробляє інноваційні веб та мобільні додатки для міжнародних компаній зі США, Канади, Австралії, Швейцарії, Швеції, Норвегії та Великобританії. Основні напрямки розробки: NET, Angular, iOS, Android, Ruby, PHP, React. Офіс Leobit знаходиться у Львові. Компанія успішно розвивається і зараз налічує вже понад 160 працівників.

EY — це глобальна багатопрофільна організація, що надає професійні послуги в галузях аудиту, консалтингу, права, стратегії, оподаткування та угод. Входить до четвірки найбільших у світі аудиторських і консалтингових компаній.
 

ПрАТ «Концерн Хлібпром» одне з найбільших підприємств українського ринку хліба та кави, яке щодня виготовляє до 160 тонн хлібної, хлібобулочної, кондитерської продукції, тістових напівфабрикатів та кави. В структуру Компанії входить 5 виробничих підприємств, які розташовані у Львівській та Вінницькій областях. За 20 років існування Компанія зарекомендувала себе як добросовісний виробник, надійний партнер та прогресивний галузевий оператор. Компанія залишається одним з найбільших інвесторів та роботодавців в регіонах своєї присутності.