PwC — це мережа з понад 290 000 співробітників у 156 країнах, які зосереджені на наданні послуг найвищої якості в сферах аудиту, податкового консультування, консалтингу та розвитку технологій. 
У 2018 році PwC відкрила SDC у Львові. На даний момент наша команда налічує більше ніж 450 людей, і ми надаємо послуги компаніям у понад 20 країнах. Ми працюємо на проектах PwC у країнах Центральної та Східної Європи. У нашому офісі у Львові є три основні відділи. Один з відділів, Advisory, організовує зимову школу фінансів для студентів, нещодавніх випусників та людей бажаючих змінити свій напрямок роботи.

Nexia DK – група компаній, що є частиною світової мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia International, що є повноправним членом Форуму фірм (FoF) Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC) та займає 8-е місце серед міжнародних мереж. Nexia налічує 790 офісів у понад 125 країн світу. На українському ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу Nexia DK з 2003 року та входить в десятку найбільших аудиторських компаній України. Офіси компанії розташовані у Львові та Києві, водночас географія діяльності значно ширша.

Renesas Electronics — провідний постачальник нетипових, високоінтегрованих та конфігурованих мікросхем змішаних сигналів, ідеально підходить для широкого спектру продуктів, включаючи смартфони, комп’ютерну техніку, автомобільну промисловість, обчислювальну техніку, системи зберігання даних та IoT. Ми є ключовим постачальником для провідних світових виробників електроніки, на яку Ви покладаєтесь щодня.

KPMG – це міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань. Офіси представлено у 143 країнах, де працює понад 265 000 професіоналів. В Україні KPMG надає послуги провідним національним і міжнародним підприємствам та організаціям з 1992 року, офіси компанії розташовані в Києві та Львові.

Навчай для України – це громадська організація, яка працює над тим, аби кожна дитина в Україні могла реалізувати власний потенціал, незалежно від місця народження чи проживання. Ми залучаємо найкращих випускників і молодих спеціалістів різних галузей до вчителювання у малих містечках і селах, де вони стають рольовими моделями, відкривають нові перспективи в житті дітей і сприяють розвитку громади.
 

 
 
Ми не орієнтуємось на всіх, ми створюємо найкраще середовище для кожного, хто обирає інноваційну освіту! Наша мережа – середовище , де ваші ідеї знайдуть підтримку та ресурс!Це команда, що змінює світ тут і зараз. Ми шукаємо скарби, що вміють розглкдіти талант і навчити його реалізації, що шукають не просто місце роботи, а стіни для втілення задумів і нескінченне джерело любові!
 

 
 
ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК Домажир – це один із проєктів міжнародного благодійного Фонду FOUR PAWS, що базується у Відні (Австрія). Це унікальний реабілітаційний центр, де в умовах, наближених до природних, проживають бурі ведмеді, їх рятують із тісних кліток мисливських притравлювальних станцій, пересувних цирків, готелів, ресторанів. Саме тут ведмеді проходять процес реабілітації та відновлення.