ZONE3000 — міжнародна ІТ-компанія. Понад 24 роки надає комплексні послуги у сферах хостингу, доменів, SSL й інших вебсервісів. Наразі входить до ТОП-5 ІТ-компаній України за версією DOU. У шести локаціях (Харкові, Львові та Дніпрі) ZONE3000 співпрацює з понад 2200 фахівців.
 

Incora is a Full-Service Software Development Company with significant experience building numerous various software solutions. For 7 years in a row, we’ve been growing as a team, to keep developing more and more complex products. We welcome proficient talents, who strive to do more and be more.

Bilfinger Tebodin є однією з провідних світових консалтингових та інжинірингових компаній. Як член Bilfinger Group, ми є частиною потужної глобальної мережі з 30 000 співробітників. Наші послуги охоплюють всі етапи життєвого циклу проекту за чотирма бізнес-напрямками: консультування, інжиніринг, інженерні процеси та управління проектами. Ми зосереджуємося на ринках промисловості, (біо)фармації, енергетики, комунальних послуг, інфраструктури тощо.
 

Компанія Рейкарц – наразі найбільша в Україні готельно ресторанна компанія. На сьогодні у Львові функціонує 3 готелі та 3 ресторани. Окрім того компанія активно розширює мережу на ринки Німеччини, Швеції, Туреччини, Грузії, Казахстану, Узбекистану. У компанії багато перспектив для розвитку та кар’єрного росту за різними напрямами. Міжнародні стандарти, онлайн навчання, можливість відряджень. Всі керівні посади в компанії займає активна та амбіційна молодь.
 

Sigma Software — міжнародна ІТ-консалтингова компанія, яка розробляє круті рішення для стартапів, продуктових компаній та ентерпрайзів у сферах телекомунікацій, реклами, авіації, автомобільної індустрії та інших.